Výrobcovia / značky

Platby a doprava

Úvod Všetko o nákupePlatby a doprava

Platobné podmienky a doprava

  • Kupujúci uhrádza platbu za tovar dobierkou, prevodom/vkladom na účet predávajúceho.
  • Pri odovzdávaní produktu platí kupujúci cenu za produkt + dopravné .
  • Doprava k zákazníkovi je realizovaná prostredníctvom Slovenská pošta a.s. Zásielky posielame vždy na adresu, ktorú ste zadali. Tovar zasielame do 24 hodín. Pri nečakaných okolnostiach sa môže doba dodania predĺžiť. V takomto prípade Vás vopred upozorníme e-mailom alebo telefonicky na zmenu dodacej lehoty. Po odoslaní vašej objednávky, Vám pošleme potvrdzujúci mail, v prípade, že Vám tovar do 3 dní od odoslania nebude doručený, kontaktujte nás.

 

Dobierka:  objednaný tovar zasielame Slovenskou poštou na adresu udanú zákazníkom v objednávke. Zákazník za tovar zaplatí plnú sumu na pošte, poštovému doručovateľovi prípadne kuriérovi. Poštovné pri platbe na dobierku je pri Slovenskej pošte 3,90 €  pri kuriérskej spoločnosti Slovenskej pošty 6,00€.  Uvedené ceny platia pre Slovenskú republiku.

Platba vopred na účet: ak chcete využiť túto možnosť, stačí si objednať tovar a pri dokončovaní objednávky zaškrtnúť kolónku doporučená zásielka (platba vopred na účet). Následne budete presmerovaní na stránku s potrebnými údajmi k platbe na účet. Platbu je potrebné zrealizovať do 3 pracovných dní, inak sa objednávka automatický stornuje. Po úhrade bude tovar zaslaný na zadanú adresu. Poštovné pri platbe vopred prevodom na účet na územie Slovenskej republiky je pri Slovenskej pošte 2,90 € pri kuriérskej spoločnosti Slovenskej pošty 5,00 €.

 

V prípade objednávky nad 50 EUR je poštovné zdarma a platba je možná iba vopred prevodom. Poštovné nad 50 EUR zadarmo sa vzťahuje len na územie Slovenskej republiky.

Naša firma

Zsolt Mike

Žiar 20, 982 01

tel.: +421 908 906 346

Email:

info@mtex.sk

objednavka.mtex@gmail.com

 

IČO: 45254958

DIČ: 1071228279

IČ DPH: SK1071228279

 

 


 

Copyright 2020 - 2022 © www.mtex.sk